Zapraszamy dzieci, młodzież i seniorów oraz wszystkich kibiców na Charytatywny Bieg dla Rezerwatu o nagrodę Społecznego Komitetu Ochrony Falent. Bieg organizowany jest we współpracy z Klubem Sportowym Raszyn, Dixi-Car z Raszyna i Ramirent z Podolszyna.

Unikalne zawody biegowe rozegrane w przepięknej okolicy  3 września br. (do 12:00 do 14:00) na jezdni zabytkowej Alei Hrabskiej w Falentach na odcinku od d. domku stróża (START) do bramy do pałacu (META) (750 m). Wszyscy będziemy oklaskiwać biegnących wzdłuż trasy biegu na grobli Alei  Hrabskiej. Zapraszamy. Wjazd na parking przy rondzie przy MINI BMW. Najlepiej przyjedź rowerem!

Zgłoszenia zawodników prosimy kierować na adres: mlodzianowsk.s@gmail.com lub telefonicznie => 885305707 do 31 sierpnia dkd. Zgłoszenia możliwe też przez Wydarzenie Facebook’a” tutaj: Zapraszamy do konkurencji!

Wstęp wolny, udział zależy od wieku, zdrowia zawodnika i dostępnych  numerów  startowych (ograniczona) oraz decyzji Kierownika Biegu Pana Piotra Bukalskiego z Klubu Sportowego Raszyn. 

Dodatkowa nagroda – fotografia zwycięzców i uczestników biegów z Królem Janem III Sobieskim i jego drużyną w czasie jego pobytu w Falentach po drodze na Wiedeń w 340 rocznicę tego wydarzenia.

Nagrody wręczą Przewodniczący SKOF Wojciech Rogowski i Prezes Klubu Sportowego Raszyn Marcin Cwyl.

fot. KSRaszyn oraz AI